Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Greenberg Traurig

Adres: Książęca 4
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną, oferującą pełen zakres usług, zatrudniającą około 1750 prawników obsługujących klientów w 36 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. W Stanach Zjednoczonych, Greenberg Traurig ma więcej biur niż którakolwiek firma prawnicza z pierwszej dziesiątki rankingu The National Law Journal's 2012 NLJ 250.

Greenberg Traurig Grzesiak sp.k. to wg Chambers and Partners Międzynarodowa Kancelaria Roku 2013 w Polsce.  Na rynku krajowym świadczymy usługi prawne na rzecz największych, polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw i instytucji w Europie Środkowej oraz poza nią.

Warszawskie biuro to ponad 60 prawników uznawanych za wiodących w Polsce. Chambers Global, Chambers Europe, IFRL1000 oraz EMEA Legal 500 umieszczają ich jako czołowych prawników w Polsce w zakresie prawa korporacyjnego, transakcji fuzji i przejęć, transakcji na rynkach kapitałowych, transakcji Private Equity, finansowania projektów, postępowań sądowych i arbitrażowych, doradztwa podatkowego oraz doradztwa dla takich sektorów jak: energetyka, bankowość i finanse, ubezpieczenia, telekomunikacja, media oraz nieruchomości.

 

Mapa:
Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze