Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Norton Rose

Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

www.nortonrose.com

 

Grupa Norton Rose jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawniczą. Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług prawnych świadczonych przez zintegrowaną sieć biur w Europie, w rejonie Azji i Pacyfiku, Kanadzie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Azji Środkowej.


Doradzamy międzynarodowym korporacjom i instytucjom finansowym zarówno przy złożonych transgranicznych transakcjach, jak też przy transakcjach na rynkach lokalnych. Znajomość branży naszych klientów i ich metod działania na rynku jest dla nas kluczowa. Doradzamy ponad 50 największym korporacjom na świecie. Norton Rose jest jedną z pierwszych kancelarii prawniczych, które stworzyły grupy ekspertów zajmujących się doradztwem w poszczególnych gałęziach gospodarki.


Od wielu lat cieszymy się niezachwianą reputacją na rynku i jesteśmy znani z innowacyjnych rozwiązań. Charakteryzuje nas najwyższa jakość świadczonych usług połączona z praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów. Doradzając przy największych i najbardziej skomplikowanych transakcjach, zachowujemy jednocześnie zindywidualizowane podejście do klienta.


Warszawskie biuro Norton Rose zostało otwarte w 2000 r. i obecnie zatrudnia 32 prawników.
Świadczymy wszechstronne usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego, bankowego, finansowego i prawa spółek handlowych, specjalizując się w obsłudze transakcji corporate finance, transakcji na rynku papierów wartościowych, nieruchomości oraz w sektorze energetycznym. Doradzamy przy finansowaniu projektów infrastrukturalnych i finansowaniu aktywów oraz wszelkiego rodzaju transakcjach bankowych. Prawnicy warszawskiego biura Norton Rose są rekomendowani przez prestiżowe międzynarodowe rankingi Chambers Europe i Legal 500 między innymi w dziedzinie fuzji i przejęć, energetyce, bankowości oraz nieruchomościach.

Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze