Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

KPMG – Kancelaria Prawnicza D. Dobkowski sp.k.

Adres: ul. Chłodna 51
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
E-mail: Email Label
Adres WWW: Website Title

 

facebook                                                  twitter                                                  you tube


KPMG – Kancelaria Prawnicza D. Dobkowski sp.k. [
www.kpmg.pl/ddobkowski]

KPMG to międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich. Od ponad 20 lat świadczymy w Polsce profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Stowarzyszona z KPMG kancelaria D. Dobkowski sp.k. świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz wiodących polskich przedsiębiorstw. Kancelaria posiada biura w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

D. Dobkowski sp.k. jest kancelarią prawniczą stowarzyszoną z KPMG w Polsce. Od niemal 20 lat Kancelaria D. Dobkowski prowadzi obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki przez największych polskich i zagranicznych inwestorów. Nasz zespół to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy, z których większość posiada uprawnienia radcy prawnego lub adwokata.
Starożytni Rzymianie mawiali „clara non sunt interpretanda”, co oznacza, że jasno sformułowane przepisy nie wymagają interpretacji. Współczesną gospodarkę regulują setki norm prawnych, które niestety daleko odbiegają od klasycznego ideału prostoty i spójności. Nam przyświeca zasada nadawania klarownej i przystępnej formy zawiłym i niejasnym regulacjom prawnym.

Interdyscyplinarna wiedza naszych prawników, pełne zrozumienie gospodarczego tła realizowanych projektów oraz pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów to gwarancja najwyższej jakości naszych usług.

Zakres doradztwa prawnego świadczonego na rzecz naszych klientów obejmuje między innymi następujące działy: prawo ochrony zdrowia, prawo energetyczne, umowy handlowe, umowy w obrocie gospodarczym, prawo kontraktów, finanse i bankowość, prawo zamówień publicznych, spory sądowe, postępowanie arbitrażowe i mediacje, prawo spółek i obsługa korporacyjna, prawa Unii Europejskiej, fuzje i przejęcia, prawo telekomunikacyjne, nowych technologii, IT, prawo własności intelektualnej i przemysłowej, nieruchomości i prawo budowlane, prawo ochrony konkurencji i pomocy publicznej, prawo ochrony środowiska, prawo pracy.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego, a także aktualne oferty praktyk i pracy znajdują się na stronie kariera.kpmg.pl. Kancelaria przez cały rok prowadzi trzymiesięczne praktyki dla studentów V roku wydziałów prawa. Więcej informacji o firmie na stronie kpmg.pl/ddobkowski.

KPMG prawoDoradztwo podatkowe KPMG

KPMG Tax M.Michna sp.k. posiada biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach, w których zatrudnionych jest około 200 profesjonalistów, w tym około 100 licencjonowanych doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów.

Doradcy podatkowi KPMG pomagają klientom w bezpiecznym i efektywnym rozliczaniu podatków. Bronią interesów i reprezentują podatników w sporach z organami skarbowymi. Pomagają korzystać z krajowej i unijnej pomocy publicznej. Obsługujemy ponad 1000 klientów ze wszystkich sektorów gospodarki (m.in. nieruchomości, sprzedaż detaliczna, produkcja dóbr konsumpcyjnych, sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny, bankowo-finansowy). Pracując z nami będziesz doradzać przy największych transakcjach biznesowych w Polsce, będziesz ułatwiać inwestorom zagranicznym poruszanie się w polskiej rzeczywistości i współtworzyć najbardziej efektywne podatkowo koncepcje oraz strategie działań dla wielkich korporacji.

Zakres tematów, którymi zajmujemy się w codziennej pracy, obejmuje bankowo-finansowe zagadnienia podatkowe, podatek dochodowy od osób prawnych, opodatkowanie dochodów osobistych, VAT, międzynarodowe prawo podatkowe, cło i akcyzę, ceny transferowe, a także fuzje i przejęcia. W praktyce oznacza to cały szereg zagadnień, od opodatkowania sprzedaży, planowania podatkowego, likwidacji aktywów, restrukturyzacji spółek, po optymalne podatkowo programy emerytalne i programy motywacyjne dla pracowników. Nasi specjaliści dodatkowo reprezentują klientów na każdym etapie postępowania podatkowego i sądowego.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego, a także aktualne oferty praktyk i pracy znajdują się na stronie kariera.kpmg.pl.

Mapa:
Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze