Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Deloitte

Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

www.deloitte.com

Dział Doradztwa Podatkowego firmy Deloitte to jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się spółek doradztwa podatkowego w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów w dziewięciu biurach na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Szczecin oraz Rzeszów. Na świecie Deloitte zatrudnia ponad 20 tys. specjalistów podatkowych w 150 krajach.

Deloitte Legal to kancelaria prawnicza istniejąca w ramach Deloitte i posiadająca sieć biur w największych polskich miastach. Obsługujemy Klientów w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Krakowie. Członkowie naszego zespołu łączą wiedzę z różnych dziedzinach i specjalizacji prawa, z dogłębną znajomością świata biznesu oraz międzynarodowym doświadczeniem Deloitte.

Kancelaria Deloitte Legal oferuje usługi prawne we wszystkich obszarach mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Realizujemy złożone projekty, świadcząc najwyższej jakości usługi dla działających w Polsce firm międzynarodowych, oraz dużych i średnich przedsiębiorstw krajowych reprezentujących różne branże.

Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze