Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.

Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Baker & McKenzie jest największą kancelarią prawną na świecie. Kancelaria posiada obecnie 70 biur w 42 krajach, dzięki czemu wspiera sieć korespondentów na całym prawie świecie i zapewnia klientom kompleksową obsługę prawną w największej spośród wszystkich kancelarii liczbie jurysdykcji.

Biuro Baker & McKenzie w Warszawie powstało w 1992 roku i aktualnie zatrudnia ponad 80 prawników i doradców podatkowych. Nasi prawnicy są absolwentami renomowanych uczelni zarówno polskich jak i zagranicznych. Biuro warszawskie świadczy usługi prawne na rzecz wiodących korporacji międzynarodowych oraz lokalnych podmiotów gospodarczych. Nasze kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe obejmuje niemal wszystkie dziedziny prawa gospodarczego.

Kancelaria jest regularnie rekomendowana i nagradzana przez polskie i międzynarodowe wydawnictwa branżowe:

  • Według rankingu Chambers Europe 2011 jesteśmy wiodącą kancelarią prawną w Polsce w dziedzinie prawa budowlanego, ochrony własności intelektualnej, prawa farmaceutycznego, podatków oraz technologii, mediów i telekomunikacji.
  • W rankingu PLC Which Lawyer 2011 jesteśmy najczęściej rekomendowaną kancelarią w Polsce. Ten sam ranking rekomenduje nasze zespoły: prawa farmaceutycznego oraz podatków jako najlepsze w Polsce.
  • Ranking Legal 500 2011 rekomenduje praktyki ochrony własności intelektualnej, podatków, technologii, mediów i telekomunikacji jako najlepsze w kraju.
  • Dziennik Rzeczpospolita w Rankingu Kancelarii Prawnych 2011 za najlepsze praktyki w Polsce uznaje nasze zespóły: prawa farmaceutycznego oraz podatków
  • W Rankingu firm Doradztwa Podatkowego Gazety Prawnej 2011, kancelaria zdobyła I miejsce w kategorii "najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego w Polsce".
  • Z kolei w Rankingu Kancelarii Prawnych 2011 magazynu Forbes nasz zespół podatkowy został uznany za najlepszy dział podatkowy w kancelariach prawnych.
  • Kancelaria Baker & McKenzie otrzymała również nagrodę Universum Award 2009, w rankingu firm uznanych za najlepszych pracodawców w Polsce, w kategorii Prawo w oparciu o opinie blisko 15 tys. studentów z całego kraju.

Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.

Dział Personalny

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

e-mail: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com">recruitment.warsaw@bakermckenzie.com

Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze