Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Praktykant/ -ka

Nazwa Klienta: Greenberg Traurig
Nr Ref.: Praktyki
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

2019.03 gt

Greenberg Traurig to międzynarodowa kancelaria prawna oferującą pełen zakres usług prawnych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie, zatrudniająca ponad 2000 prawników w 39 biurach. Warszawskie biuro, Greenberg Traurig Grzesiak sp.k., dysponujące zespołem około 100 prawników, to według polskich i międzynarodowych  rankingów wiodąca kancelaria prawna w Polsce, a nasi prawnicy od lat uznawani są za czołowych specjalistów w wielu dziedzinach prawa.

Osoby, które chcą dowiedzieć się jak pracujemy, zapraszamy do odbycia płatnych praktyk studenckich. Poszukujemy studentów III – IV roku studiów prawniczych, mających dobre wyniki w nauce, znających bardzo dobrze język angielski, chcących uczyć się pod okiem profesjonalistów.

W Greenberg Traurig praktykanci pracują przy największych transakcjach w Polsce, aktywnie uczestnicząc w pracach zespołów z zakresu:

·     prawa korporacyjnego          

·     fuzji i przejęć

·     rynków kapitałowych

·     private equity

·     nieruchomości

·     bankowości i finansów

·     postępowań sądowych i arbitrażowych

·     doradztwa podatkowego

·     prawa pracy

·     prawa ochrony konkurencji


Najlepsi, po ukończeniu studiów, mają szansę dołączyć do grona młodych prawników i rozwijać się pod okiem profesjonalnego mentora.


Osoby zainteresowane praktyką w naszej kancelarii zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego w języku angielskim na adres WAWRecruitment@gtlaw.com. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie i przechowywanie informacji w procesie rekrutacji, dostępnej na stronie internetowej www.gtlaw.com w zakładce Kariera - biuro w Warszawie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Located in: Praktyki | Studenci
Reklama:
Najnowsze