Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Praktykant/ -ka

Nazwa Klienta: Gołębiowska, Krawczyk, Roszkowski i Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Partnerska
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

W ramach rozwoju kancelaria GKR Legal nawiąże współpracę ze studentem IV - V roku prawa.

Kim jesteśmy?

GKR Legal oferuje przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie prawne w prowadzeniu i rozwijaniu ich działalności biznesowej. Działamy od 2017 roku, ale członkowie naszego zespołu posiadają kilkunastoletnią praktykę rynkową. Stawiamy na partnerski model współpracy, zarówno wewnątrz zespołu, jak i w relacjach z klientami. Nasze podejście do świadczenia usług prawnych oparte jest na praktycznym doradztwie i rzeczywistym współdziałaniu stron.

Wspieramy naszych klientów w kwestiach związanych z ochroną własności intelektualnej, M&A, prawem korporacyjnym, zagadnieniami z zakresu nieruchomości czy prawa administracyjnego. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i arbitrażowych oraz postępowań przed organami państwowymi.

Co oferujemy?

 • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dla rozpoznawalnych polskich i międzynarodowych marek
 • Ambitne zadania pozwalające na szybki rozwój kompetencji i samodzielne prowadzenie projektów
 • Pracę z młodym, sympatycznym i kompetentnym zespołem
 • Dzielenie się wiedzą – bezpośrednią współpracę z partnerami kancelarii (którzy w zakresie IP są rekomendowani w międzynarodowych rankingach np. Who's Who Legal)

Szukamy współpracownika, który:

 • Jest na czwartym lub piątym roku studiów prawniczych
 • Jest dyspozycyjny minimum 20 godzin w tygodniu
 • Chce poszerzać swoje zainteresowanie prawem cywilnym, spółek handlowych, postępowaniem cywilnym i administracyjnym
 • Dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie
 • Dąży do rozwoju swoich kompetencji i nie boi się samodzielności
 • Odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzi do powierzonych mu zadań
 • Jest komunikatywny i lubi pracę w zespole

Doświadczenie w pracy w kancelarii będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu, podając w tytule wiadomości Praktyki na adres biuro@gkrlegal.pl

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następujące klauzule*:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekraczających zakres danych wynikający z Kodeksu pracy i innych przepisów (wskazany w naszym ogłoszeniu o pracę) przez Gołębiowska, Krawczyk, Roszkowski i Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska 57 lok. 9, 00-542 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gołębiowska, Krawczyk, Roszkowski i Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska 57 lok. 9, 00-542 Warszawa) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Gołębiowska, Krawczyk, Roszkowski i Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Partnerska.

*Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak bez zgody Gołębiowska, Krawczyk, Roszkowski i Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Partnerska nie będzie mogła przetwarzać CV, w którym jest więcej informacji niż wskazane w ogłoszeniu. Zgody mogą być w każdym momencie cofnięte, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed ich cofnięciem. <https://www.gkrlegal.pl/wp-content/uploads/2018/06/Informacja-o-sposobie-przetwarzania-danych-przez-Go%C5%82%C4%99biowska.pdf>

Located in: Staże
Reklama:
Najnowsze