Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

prawnik / przyszły aplikant

Nazwa Klienta: Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci sp.p.
Województwo: woj. wielkopolskie
Miejsce: Poznań

Szanowni Państwo,

kancelaria Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci sp.p. zaprasza  osoby, które ukończyły lub w najbliższym czasie ukończą studia, do odbycia odpłatnych praktyk z możliwością dalszego zatrudnienia w charakterze prawnika lub aplikanta.

Proponowany przez Kancelarię czas pracy jest elastyczny, ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem obowiązków studenckich i ewentualnego przygotowania do egzaminu na aplikację.

Do zakresu obowiązków prawnika w naszej Kancelarii należy analiza orzecznictwa oraz literatury pod kątem określonej problematyki, przygotowywanie projektów pism związanych ze świadczeniem pomocy prawnej oraz kontakt z sądami i urzędami.

Oferujemy:

  1. pracę w siedzibie Kancelarii w regularnych godzinach;
  2. bezpośredni kontakt i nadzór merytoryczny doświadczonych prawników;
  3. możliwość skoncentrowania się na zadaniach merytorycznych prawnika, bez konieczności wykonywania prac typowo biurowych;
  4. możliwość dalszej współpracy niezależnie od wyniku egzaminu na aplikację.

Zapraszamy do współpracy osoby rzetelne, dobrze zorganizowane, sumienne, zainteresowane wykonywaniem zawodu związanego z obsługą prawną, oczekujące od współpracy z Kancelarią pogłębienia swojej wiedzy i jej wykorzystania w praktyce. 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: wspolpraca@kaszubiak-jedrzejko.pl

Termin składania aplikacji: 28.04.2021
Reklama:
Najnowsze