Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
czwartek, 22 sierpień 2013 10:06

Prestiżowe studia LLM Law – Master of Laws Coventry University od listopada na Uczelni Łazarskiego! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Studia LLM to dla prawników odpowiednik studiów MBA w zarządzaniu i ekonomii. Pozwalają pogłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego, w wybranej, ścisłej specjalizacji i zapoznać się z rozwiązaniami i systemem prawnym w innych krajach w Europie, czy na świecie. Na Uczelni Łazarskiego będzie można uzyskać tytuł LLM Law – Master of Laws uznanej brytyjskiej uczelni – Coventry University.

Studia LLM Law – Master of Laws Coventry University prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego skierowane są do absolwentów studiów prawniczych i kierunków pokrewnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie międzynarodowego prawa publicznego, a także rozpocząć lub rozwinąć karierę prawniczą w międzynarodowych korporacjach i kancelariach prawnych. Jako jedyne w Polsce kończą się uzyskaniem dyplomu brytyjskiej uczelni – uniwersytetu w Coventry. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy obu uczelni i dostosowaniu programu studiów do wymogów i standardów Coventry University.

Uczelnia Łazarskiego od 20 lat stawia na jakość kształcenia, dostosowanego do potrzeb rynku pracy. Monitorujemy oczekiwania rynku i opracowujemy programy, które precyzyjnie odpowiadają na potrzeby zarówno studentów, jak i pracodawców. Od ekspertów i praktyków w dziedzinie prawa, wiemy, że zmieniające się regulacje i trendy, a także coraz bardziej wymagający klienci, wymuszają na kancelariach ciągłe zgłębianie wiedzy, a co za tym idzie przyjmowanie do pracy wybitnych specjalistów. Program LLM Law – Master of Laws wprowadziliśmy po to, aby sprostać tym oczekiwaniom. Pozwoli on zgłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego i terminologii w wąskiej, wybranej specjalizacji i sprostać oczekiwaniom stawianym przez dobre korporacje i kancelarie prawne działające na arenie międzynarodowej – powiedziała prof. dr hab. Krystyna Iglicka-Okólska, Rektor Uczelni Łazarskiego.

LLM Law (Master of Laws) to roczne, podyplomowe studia dla ambitnych prawników i absolwentów kierunków pokrewnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie międzynarodowego prawa publicznego, a także rozpocząć lub rozwinąć karierę prawniczą w międzynarodowych korporacjach i kancelariach prawnych. To dylom coraz bardziej doceniany przez pracodawców.

Prawnicy z tytułem LLM Law (Master of Laws) mają większe szanse na atrakcyjne stanowisko w dużych międzynarodowych kancelariach prawnych w kraju i za granicą, organizacjach międzynarodowych, instytucjach UE, administracji rządowej i działach prawnych dużych międzynarodowych firm.

Więcej informacji o programie LLM Law – Master of Laws na stronie Uczelni Łazarskiego: http://rekrutacja.lazarski.pl/oferta-edukacyjna/law-llm/

Czytany 3371 razy
Reklama:
Najnowsze