Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 11 marzec 2014 14:59

IV edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy

Napisał
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Już w tym miesiącu kolejna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. 18 i 19 marca studenci prawa będą mogli spotkać się z przyszłymi pracodawcami i zaplanować swoją karierę!

Swój udział potwierdzili wiodący na rynku wystawcy. Jak co roku uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje CV oraz poziom znajomości języka angielskiego. Po raz pierwszy na Targach pojawi się Start-up Project. Ambitni studenci będą mieć możliwość przedstawienia swojego biznesplanu, przedyskutowaniu go ze specjalistą oraz otrzymania długoterminowego wsparcia w jego realizacji.

Organizatorzy jak co roku zadbali o różnorodność nagród, które będzie można zdobyć w konkursach i turniejach towarzyszących całej imprezie - będą pochodziły aż od 16 różnych sponsorów! W trakcie Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbędą się:

  • Konkurs – Symulacja Rozprawy Sądowej,
  • Turniej Negocjacyjny,
  • Konkurs Kancelarii Accreo.

Czwarta edycja Targów ma również nowego Patrona Instytucjonalnego – Stowarzyszenie Prokuratorów Rzeczypospolitej Polskiej. Dołączył on do Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw i Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych. Patronat Honorowy objął Minister Sprawiedliwości – Pan Marek Biernacki.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Tragów na stronie www.targiprawnicze.pl oraz na Fan Page Targów na FB www.facebook.com/targiprawnicze. Znajdą tam Państwo wszelkie informacje dotyczące: Wystawców, Patronów, Partnerów oraz atrakcji towarzyszących Targom. W tym roku po raz pierwszy dodatkowo swoją ofertę przedstawią koła naukowe działające na Wydziale Prawa i Administracji UW.

Zapraszamy do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter. Będziemy w nim na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących Targów.

Czytany 2324 razy
Reklama:
Najnowsze