Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
piątek, 16 styczeń 2015 20:00

V Edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już za dwa miesiące! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW już po raz piąty zapraszają na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

W dniach 17-18 marca 2015 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 zaprezentują się wystawcy tegorocznej edycji. Będą to nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną.

Dokładnie 60 dni dzieli nas od V edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

Przed studentami i absolwentami prawa niepowtarzalna okazja spotkania się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskania aktualnych informacji na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Uczestnictwo w Targach daje możliwość poznania kancelarii oraz firm obecnych na polskim rynku. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy będą odbywały się:

• szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,

• Symulacja Rozprawy Karnej oraz Turniej Negocjacyjny,

• konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,

• konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory,

• testy sprawdzające poziom i umiejętności Legal English.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie www.targiprawnicze.pl Znajdą tam Państwo wszelkie informacje dotyczące Wystawców, Patronów, Partnerów oraz atrakcji towarzyszących Targom.

Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter. Będziemy w nim na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących Targów.

 

Więcej informacji: http://targiprawnicze.pl

Czytany 3445 razy
Reklama:
Najnowsze