Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
poniedziałek, 16 luty 2015 16:07

Ponad 80 organizacji zaangażowanych w V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy (17-18 marca 2015 r., Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie) zbliżają się coraz większymi krokami. Podczas, gdy uczestnicy dopiero wpisują wydarzenie w kalendarze, jego Organizatorzy zakończyli już niektóre działania przygotowawcze. Zaczynamy również odliczanie, gdyż do wydarzenia pozostało jedynie 30 dni.

W tym roku ponad 80 organizacji zostało zaangażowanych, aby w jednym miejscu zaprezentować największe i najbardziej prestiżowe kancelarie, organizacje branży prawnej oraz działy prawne firm  nastawionych na innowacyjną i kreatywną pracę z młodymi ludźmi. Znamy również Patronów Instytucjonalnych Targów – w tym roku ponownie będziemy gościli Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw oraz Stowarzyszenie Prokuratorów Rzeczypospolitej Polskiej.
Śladem lat ubiegłych, Patronat Honorowy na wydarzeniem objął Minister Sprawiedliwości RP – Pan Cezary Grabarczyk. Szczegółowa lista Wystawców, Patronów oraz Partnerów dostępna jest na stronie Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy będą odbywały się:

•   szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,

•   Symulacja Rozprawy Sądowej oraz Turniej Negocjacyjny,

•   konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,

•   konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business     Advisory,

•   testy sprawdzające poziom i umiejętności Legal English.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie www.targiprawnicze.pl oraz
na Fan Page Targów na FB: www.facebook.com/targiprawnicze. Zapraszamy również do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter.

banner II

Czytany 3031 razy
Reklama:
Najnowsze