Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
czwartek, 08 marzec 2012 11:00

II Prawnicze Targi Praktyk i Pracy już 20-21 marca !!!

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Warszawa dn. 23.01.2012 r.
Informacja prasowa

 

 

II Prawnicze Targi Praktyk i Pracy już 20-21 marca !!!

 

BCSystems, Samorząd Studentów WPiA UW oraz Wydział Prawa i Administracji UW już po raz drugi zapraszają studentów prawa na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

20 i 21 marca 2012 roku w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się II edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Swoją ofertę skierowaną do studentów i absolwentów prawa zaprezentują międzynarodowe i polskie kancelarie prawne oraz przedstawiciele działów prawnych firm.

 

Udział w drugich Prawniczych Targach Praktyk i Pracy potwierdzili już pierwsi wystawcy - pracodawcy z czołowych kancelarii i firm m.in.: Accreo Legal, Baker & McKenzie, BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Chajec Don-Siemion & Żyto, Deloitte,  DLA Piper, eInIwIc, Ernst & Young, FKA-Furtek  Komosa  Aleksandrowicz, Gide Loyrette Nouel, KPMG, Linklaters, Magnusson, MDDP.

Targi odbędą się w tej samej lokalizacji, co pierwsza edycja, w sali 097 Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (Warszawa, ul. Dobra 56/66), tuż przy Wydziale Prawa i Administracji UW w godz. 10.00-17.00 (20 marca, wtorek) i 10.00-15.00 (21 marca, środa).

Studenci i absolwenci prawa będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Dla uczestników targów przewidziano cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów umożliwiających m.in. rozwój umiejętności miękkich. Podczas dwóch dni Targów firma BCSystems uruchomi punkt konsultacyjny, w którym studenci będą mieli możliwość zweryfikowania swojego CV oraz uzyskania porady dotyczącej kariery zawodowej.
Organizatorzy zaplanowali także wiele dodatkowych atrakcji, wśród których znajdą się m.in.  konkursy z nagrodami, a także turniej negocjacyjny, którego finał zostanie rozegrany podczas trwania Targów. Ponadto podczas dwóch dni Targów zostanie przeprowadzone badanie dotyczące wzajemnych oczekiwań studentów prawa i pracodawców.

 

Do śledzenia aktualności dotyczących Targów zapraszamy na stronę Targów www.targiprawnicze.pl

 

 

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy, przy znaczącym wsparciu Samorządu Studentów WPiA UW, są organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i firmę doradczą BCSystems Sp. z o. o., specjalizującą się w usługach skierowanych do branży prawnej (zarówno do kancelarii, jak i działów prawnych firm).
Partnerem Instytucjonalnym Targów jest Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: karieraprawnika.pl, zakrecwprawo.pl, studentprawa.pl.

 

Kontakt:

Mariusz Skocz – BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory
tel.: + 48 504 250 960
e-mail: mskocz@bcsystems.pl

Maja Gawrysiuk – Samorząd Studentów WPiA UW
tel.: +48 600 364 126
e-mail: mgawrysiuk@targiprawnicze.pl

 

Organizatorzy:

BCSystems Sp. z o.o. to polska, certyfikowana firma doradcza, która powstała w 2006 roku. Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w usługach skierowanych do branży prawnej, zarówno do kancelarii jak i działów prawnych firm.
Specjalizacja w kierunku rozwoju usług dla kancelarii i działów prawnych firm jest wynikiem posiadanego przez nas w tej dziedzinie doświadczenia. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacyjne do wszelkich działów prawnych kancelarii oraz firm. Świadczymy kompleksowe usługi HR (rekrutacje od paralegali po partnerów, systemy ocen okresowych, systemy wynagrodzeń, etc.), szkolimy prawników oraz realizujemy projekty z obszaru doradztwa biznesowego, w zakresie którego łączymy politykę personalną ze strategią biznesową kancelarii lub działu prawnego. Posiadamy ponadto doświadczenie w rekrutacji całych zespołów prawniczych.
Posiadamy także własne media w postaci portali internetowych, jak np. www.karieraprawnika.pl czy programy skierowane do studentów prawa np. www.zakrecwprawo.pl.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego to wydział o ponad 200-letniej tradycji. Jest jednym z największych i najlepszych wydziałów, kształcących przyszłych prawników w Polsce. Naszą pozycję na rynku edukacyjnym potwierdzają corocznie rankingi szkół wyższych, w których Wydział Prawa i Administracji UW znajduje się w ścisłej czołówce, a w Warszawie jest niekwestionowanym liderem. Obecnie na naszym Wydziale studiuje prawie 6500 studentów, ponad 1800 słuchaczy studiów podyplomowych oraz wykłada prawie 200 nauczycieli akademickich, w tym ponad 70. profesorów.
To tu w ramach sześciu instytutów najlepsi kształcą najlepszych. Kadrę profesorską na Wydziale Prawa i Administracji UW tworzą najwybitniejsi specjaliści z różnych dziedzin nauk prawnych. Naszymi wykładowcami są, m.in.: Sędzia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, były Prezes Trybunału Konstytucyjnego – prof. Marek Safjan, Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego – prof. Janusz Trzciński, Sędzia Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu – prof. Lech Garlicki, Prezydent m. st. Warszawy – prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezes Izby Cywilnej Sędzia Sądu Najwyższego – prof. Tadeusz Ereciński, sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego, a także wielu innych specjalistów i praktyków.

Czytany 3272 razy
Reklama:
Najnowsze