Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji

Adres:Krakowskie Przedmieście 26/28

Miasto:00-927 Warszawa

Województwo:mazowieckie

:

:

Samorząd Studencki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego uznawany jest za jeden z najlepiej wypełniających swoją rolę. Jest pośrednikiem między dwoma grupami akademickimi WPiA UW pracownikami oraz studentami. Sprawność działania Samorządu zawdzięczamy zarówno energii i zapałowi naszych członków, jak i strukturalnemu podziałowi na sześć komisji wyspecjalizowanych w wykonywaniu konkretnych zadań.

Przy Samorządzie Studentów WPiA UW poza komisjami działa także czasopismo wydziałowe "Lexuss". Jest to bezpłatny dwumiesięcznik ukazujący się nieprzerwanie od 2007r.

W "Lexussie" pojawia się wiele informacji na temat Wydziału, jak również interpretacje licznych wydziałowych i uczelnianych przepisów, można dowiedzieć się o wydarzeniach oraz imprezach, a także przeczytać interesujące wywiady, reportaże, felietony, przewodniki, recenzje oraz artykuły naukowe - wszystko tworzone przez studentów i dla studentów WPiA.

"Lexussa" można znaleźć nie tylko na Wydziale, ale także w niemal 20 głównych bibliotekach w całej Polsce, jak również w wersji elektronicznej na stronie internetowej SS WPiA UW: http://www.samorzad.wpia.uw.edu.pl/lexuss.

Osoby zainteresowane pomocą przy współtworzeniu wydziałowego pisma, czujące potrzebę podzielenia się swoimi przemyśleniami, pragnące zdobyć dziennikarskie doświadczenie czy też chcące pomóc w zdobywaniu reklamodawców mogą pisać pod adres: redakcja.lexuss@gmail.com

Studentów charakteryzujących się aktywnością, chęcią pomocy czy też kreatywnością, zapraszamy również do działania w ramach komisji SS WPiA UW! Przyjdźcie do "Bratniaka" (Collegium Iuridicum I, s. 003) i dołączcie do grona Samorządu!

Reklama:
Najnowsze