Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
wtorek, 29 listopad 2016 21:50

Konferencja naukowa - Trans-Pacific Partnership Conference - ZAPRASZAMY !!!

Napisane przez Marta Strykowska
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Konferencja naukowa - Trans-Pacific Partnership Conference - ZAPRASZAMY !!! © Warsaw Latin Convention

Zespół Prawa Latynoamerykańskiego, w ramach projektu Warsaw Latin Convention, we współpracy z Forum Młodych Dyplomatów ma zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencje naukową „Trans-Pacific Partnership Conference”, która odbędzie się dnia 7 grudnia 2016 roku o godzinie 1845 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4 w sali nr A.2.

Jej głównym tematem będzie wielostronna umowa handlowa Trans-Pacific Partnership Agreement (TPPA) zawarta między krajami Azji i Pacyfiku. Umowa TTPA jest umową podobną do kontrowersyjnej umowy gospodarczej CETA, negocjowanej przez państwa Unii Europejskiej i Kanadę. Powstaje jednak wątpliwość, czy w związku ze zwycięstwem Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, umowa TPPA zostanie przez ten kraj ratyfikowana, a tym samym czy odniesie zamierzone skutki?

W konferencji wezmą udział m. in. Alfredo García Castelblanco – Ambasador Republiki Chile w Polsce, dr Stanisław Kozłowski – doradca w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Pani Ewa Jakubowska z Instytutu Globalnej Odpowiedzialności.

Warsaw Latin Convention jest rozwijającą się inicjatywą studentów i wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego, której celem jest rozwój relacji pomiędzy Polską a Ameryką Łacińską. Warsaw Latin Convention to nie tylko program krótkoterminowych wymian studenckich, ale także konferencje naukowe, warsztaty i wydarzenia kulturalne.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Czytany 1434 razy
Reklama:
Najnowsze