Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Jak naprawdę wygląda mediacja?, czyli "filmowe" spotkanie z Moniką Król

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie Koła Naukowego Mediacji i Negocjacji, które będzie tym razem poświęcone przedstawieniu mediacji od strony praktycznej. Pokażemy Wam film, będący elementem kampanii „Mediacja. Jestem za”, której patronuje znany Wam z poprzednich spotkań mec. M. Bobrowicz (radca prawny, mediator, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych). Materiał ten daje unikalną szansę obserwacji procesu mediacji i dynamiki sesji w sposób zbliżony do rzeczywistości.

Projekcja będzie wzbogacona o komentarz profesjonalnej mediatorki – p. Moniki Król, która jako aplikant adwokacki oraz mediator m.in. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA, będzie w stanie najlepiej pokazać Wam, co jest tak naprawdę ważne w rozwiązywaniu konfliktów. Prowadzi ona także szkolenia z zakresu komunikacji i mediacji, negocjacji orazprawnych ich aspektów, m.in. w ramach: Krajowej Szkoły Sadownictwa i Prokuratury dla sędziów, prokuratorów i kuratorów sądowych, a w ramach Kliniki Mediacji na WPiA UW cykliczne szkolenia dla studentów, więc mamy również nadzieję, że po projekcji i komentarzu będziecie chcieli dzielić się swoimi wrażeniami, a nasz Gość na pewno postara się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania!

Pragniemy również poinformować, że na spotkaniu będziemy mieli przyjemność gościć również członków Koła Naukowego Debaty Ekonomicznej. Nadarza się więc dodatkowa szansa na bogatą wymianę doświadczeń i ciekawych wniosków.

Czas i miejsce: 19 listopada 2012, Collegium Iuridicum II, Uniwersytet Wwarszawski, sala. 1.2, godz: 20:00.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 19 listopad 2012
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1713 razy
Reklama:
Najnowsze