Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konferencja Naukowa „Argentina – the country to Invest in”.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Konferencja Naukowa  „Argentina – the country to Invest in”. Warsaw Latin Convention
Zespół Prawa Latynoamerykańskiego w ramach projektu Warsaw Latin Convention ma zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję naukową  „Argentina – the country to Invest in”.
Konferencja ma na celu pokazanie nieznanego dotąd potencjału rynków krajów Ameryki Południowej na przykładzie Argentyny  poprzez wskazanie  prężnie rozwijających się sektorów w tym kraju. Przedstawione zostaną również umowy, którymi związana jest Argentyna, oraz zarys dotychczasowej współpracy z Polską.

Argentyna jest drugim, po Brazylii, partnerem handlowym Polski w regionie Ameryki Łacińskiej i Karaibów, oraz pierwszym krajem, który sformalizował relacje z UE. W ramach współpracy Polska eksportuje przede wszystkim wyroby przemysłu elektromaszynowego  i chemicznego. Wśród eksportowanych produktów są również wyroby metalurgiczne oraz akcesoria do pojazdów silnikowych. Głównymi produktami importowanymi przez Polskę są produkty przemysłu spożywczego.  
 
Jako przykład  inwestycji w Argentynie zaprezentowana zostanie firma LUG, której przedstawiciele podpisali w dniu 11 października 2016 r. umowę z lokalnym Rządem Prowincji Misiones w Republice Argentyńskiej. Na mocy porozumienia, w Argentynie powstanie zakład, w którym produkowane będą oprawy oświetleniowe LUG przeznaczone do oświetlenia przestrzeni miejskiej Prowincji Misiones. 
Zaproszeni goście:
PATRICIA  BEATRIZ SALAS  - Pani Ambasador Argentyny w Polsce
MIGUEL ÁNGEL  CUÑA – Sekretarz Ambasady
ERYK  WTORKOWSKI - Dyrektor ds. rozwoju LUG Light Factory i CEO LUG do Brazil Ltda. 
 
22.02.2017 18:30 Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ul. Lipowa 4 pokój 1.2
 
 Kontakt: http://www.warsawlatinconvention.com/
K2_READED 1090 razy
Reklama:
Najnowsze