Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego pt. „Miejsce prawa rodzinnego w systemie prawa”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego pt. „Miejsce prawa rodzinnego w systemie prawa” © SKNPW Fides
Serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego pt. „Miejsce prawa rodzinnego w systemie prawa”, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 r. (środa) na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie.
Celem konferencji jest pomoc w sformułowaniu oceny obowiązującego prawa rodzinnego w różnych systemach prawnych, tak w prawie kanonicznym, jak i świeckim, w Polsce i w innych krajach europejskich, m.in. z zakresu prawa konstytucyjnego, cywilnego, administracyjnego, a także formułowanie postulatów de lege ferenda. Problematyka ta jest szczególnie pilna w sytuacji coraz mocniejszego wołania o bardziej prorodzinne prawodawstwo oraz właściwą politykę społeczną, gospodarczą i finansową. Tematykę można potraktować wielopłaszczyznowo.

 LINK do Wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/239268306483113/

 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: środa, 26 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Olsztyn
K2_READED 1512 razy
Reklama:
Najnowsze