Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Otwarty Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Otwarty Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Moot Court z Arbitrażu Handlowego Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa

Serdecznie zapraszamy na otwarty finał III Ogólnopolskiego Konkursu Moot Court z Arbitrażu Handlowego, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2017 r. (piątek) w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie.

Wydarzenie to jest świetną okazją do poznania przebiegu postępowania arbitrażowego w realiach prawa polskiego i zdobycia informacji o tym procesie jako kompletnym zestawie reguł, który znacznie ułatwia rozstrzyganie sporów, zwłaszcza, jeżeli chodzi o spory handlowe. Obecnie obserwuje się ogromną popularyzację alternatywnych metod rozwiązywania sporów, w których arbitraż zajmuje szczególną pozycję. Podczas finału zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny z całego kraju, wobec czego reprezentowany poziom będzie z pewnością bardzo wysoki.

Więcej informacji na temat samego konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej: http://mootcourt.elsa.warszawa.pl

Zapisy na otwarty finał będą prowadzone poprzez portal Facebook na specjalnie utworzonym wydarzeniu. Zapraszamy do obserwowania: https://www.facebook.com/konkursMootCourt/


Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 21 kwiecień 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1652 razy
Reklama:
Najnowsze