Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa na UWM w Olsztynie!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ogólnopolska Konferencja Naukowa na UWM w Olsztynie! © Koło Naukowe Psychiatrii Sądowej wraz z Kołem Nauk Penalnych "Nemezis"

Koło Naukowe Psychiatrii Sądowej wraz z Kołem Nauk Penalnych "Nemezis" mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Za granicą życia... Prawne aspekty śmierci" organizowaną w dniu 5 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Inspiracją ku poświęcenia Konferencji tej tematyce jest fakt, iż śmierć jest wpisana w życie ludzkie w sposób konieczny. Budzi zainteresowanie przedstawicieli kryminalistyki, kryminologii i medycyny sądowej. Jest jednym z niewielu punktów spajających tak rozbieżne dziedziny, jak prawo karne i prawo cywilne, powodując jednocześnie powstanie wielu interesujących zjawisk z zakresu prawa medycznego, spadkowego, a także prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej. Konferencja będzie zatem poświęcona szeroko rozumianej problematyce prawnej związanej ze śmiercią człowieka. Nie jest także wykluczone włączenie do programu konferencji innych - zaproponowanych przez uczestników - zagadnień prawnych odnoszących się do problematyki związanej z losem człowieka po śmierci. 

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń udziału w Konferencji do dnia 25 kwietnia 2017 r. na adres: konferencja.kolo.psychiatrii@gmail.com 

W treści zgłoszenia prosimy zawrzeć następujące informacje:
1. Imię i nazwisko oraz stopień/tytuł naukowy 
2. Afiliacja
3. Tytuł wystąpienia
4. Abstrakt wystąpienia - do 200 wyrazów

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 05 maj 2017
  • Miejsce wydarzenia: Olsztyn
K2_READED 1826 razy
Reklama:
Najnowsze