Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

OKN "Prawo do sądu w świetle standardów międzynarodowych"

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
OKN "Prawo do sądu w świetle standardów międzynarodowych" © Koło Naukowe Praw Człowieka Ius Homini

Koło Naukowe Praw Człowieka Ius Homini mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Prawo do sądu w świetle standardów międzynarodowych" organizowaną w dniu 20 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w Centrum Konferencyjnym.

Chcemy aby nasza konferencja była wydarzeniem, na którym podejmiemy merytoryczną dyskusję na temat tego prawa i jego stosowania we współczesnych systemach prawnych. 

Prelegentów zachęcamy do wieloaspektowej analizy problemu, poniżej prezentujemy sugerowane przez nas podejścia do tematu:

- Prawo do sądu w międzynarodowej ochronie praw człowieka;
- Konstytucyjny aspekt prawa do sądu;
- Porównawczy aspekt prawa do sądu - jego unormowanie w różnych systemach prawnych, w tym zestawienie z polskimi rozwiązaniami.

Zdajemy sobie sprawę, że prelegenci mogą odkryć jeszcze inne, ważne aspekty tego zagadnienia, których nie wymieniliśmy powyżej.

Propozycje tematów i abstrakty liczące do 1000 znaków wliczając spacje prosimy przesyłać do 06.04.2018 r. na adres . Zastrzegamy sobie prawo do selekcji i kwalifikacji wystąpień, informacji zwrotnej odnośnie udziału w konferencji udzielimy do 13.04.2018 r.

Przewidywana opłata konferencyjna wynosi 70 zł, może ona ulec nieznacznej zmianie.

 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 20 kwiecień 2018
  • Miejsce wydarzenia: Olsztyn
K2_READED 1643 razy
Reklama:
Najnowsze