Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

I Mazowieckie Forum Podatkowe

Oceń ten artykuł
(1 głos)
I Mazowieckie Forum Podatkowe I Mazowieckie Forum Podatkowe ELSA Warszawa

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa serdecznie zaprasza na pierwszą edycję Mazowieckiego Forum Podatkowego, podczas której będziecie mieli możliwość zagłębienia się w świat podatków. Konferencja odbędzie się w 9 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

Nadchodząca edycja zostanie poświęcona zmianom w ordynacji podatkowej ostatnich kilkunastu miesięcy. Wydarzenie składać się będzie z 3 paneli wykładowych, podczas których specjaliści z zakresu cyfryzacji, finansów publicznych oraz biznesu przedstawią wprowadzone zmiany i opiszą ich oddziaływanie na rzeczywistość. Szczególna uwaga skupiona zostanie na genezie i funkcjonowaniu instytucji Jednolitego Pliku Kontrolnego, dzieleniu źródeł przychodów oraz tzw. split payment.

Ruszyło już wydarzenie na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. Mazowieckiego Forum Podatkowego: https://www.facebook.com/events/153252772008307/

Zapraszamy także do śledzenia funpage’a ELSA Warszawa na Facebooku: https://www.facebook.com/elsawarszawa/

 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 09 kwiecień 2018
  • Miejsce wydarzenia: Warszawia
K2_READED 4071 razy
Reklama:
Najnowsze