Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Piesza Gra Miejska dla studentów prawa - Fla§hback

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dział Szkoleń LexisNexis, wraz z patronami, zaprasza na niecodzienne wydarzenie:

 

Piesza Gra Miejska dla studentów prawa „Fla§hback”
12.05.2012r. , Warszawa. Start godz. 11:15

 

Zapowiedź Gry:
X obudził się tego dnia lekko odrętwiały. Z trudem otworzył oczy i rozejrzał się dookoła. Nic nie wydawało się znajome, zwłaszcza trawnik, na którym jak się zdawało przespał całą noc. X był cały posiniaczony, ale nie to było najgorsze. Bo nie tylko nie wiedział skąd się tu wziął, ale nawet jak się nazywa. Nerwowo przeszukał kieszenie; nie było w nich żadnych dokumentów, żadnej wskazówki. Wtedy obok siebie spostrzegł białą kopertę. Otworzył ją, wyjął świstek papieru i zaczął czytać... tak zaczęła się jego droga w poszukiwaniu siebie.

 

Gra Miejska dla studentów prawa to projekt organizowany przez Dział Szkoleń LexisNexis. W trakcie Gry przestrzeń miejska zostanie wykorzystana jako pole pojedynku. Gra toczyć się będzie w ramach fabularyzowanego scenariusza, co sprawia, że rozgrywka łączy w sobie wiele różnorodnych elementów: począwszy od harcerskich podchodów, przez gry komputerowe, gry typu RPG, uliczne happeningi, po gry fotograficzne i flash moby.

Drużyny biorące udział w Grze będą zdobywać punkty za wykonanie poszczególnych zadań. Dla trzech najlepszych Drużyn, które zbiorą największą liczbę punktów, przewidziane są nagrody m.in. książki Wydawnictwa LexisNexis oraz vouchery na grę w kręgle.

Przemierzaj ze znajomymi miasto, wykonuj kolejne misje wcielając się w X i wygrywaj cenne nagrody!

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal studentprawa.pl !

 

Więcej informacji oraz Formularz Rejestracyjny na Grę dostępne są na stronie:  http://kursnaaplikacje.lexisnexis.pl/gra.html

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: sobota, 12 maj 2012
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 4496 razy
Reklama:
Najnowsze