Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
czwartek, 08 sierpień 2019 09:06

II edycja konkursu Tax Everest już trwa - zostań mistrzem prawa podatkowego!

Napisane przez MDDP
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
MDDP&OSF Tax Everest, czylii Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego MDDP&OSF Tax Everest, czylii Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego ©Tax Everest

Właśnie trwa II edycja ogólnopolskiego konkursu MDDP&OSF Tax Everest, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego. Do finału, na sam szczyt, dotrą tylko najlepsi.

MDDP, jedna z czołowych polskich firm doradztwa podatkowego, oraz Ośrodek Studiów Fiskalnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wspólnie organizują konkurs, którego celem jest wyróżnienie najlepszych autorów prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego w roku akademickim 2018/2019. Partnerem konkursu jest Wolters Kluwer.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ?

Laureaci konkursu znajdą się w gronie najlepszych, a z ich pracami zapoznają się eksperci prawa podatkowego ze środowisk branżowych oraz uniwersyteckich. Będą to m.in.:

Prof. dr hab. Bogumił Brzeziński – Kierownik Katedry Prawa Finansów Publicznych Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Kierownik Zakładu Prawa Finansowego Uniwersytetu Jagiellońskiego,

Adam Bącal – sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego i Przewodniczący Wydziału I Izby Finansowej,

Dr hab. Dominik Mączyński – profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu,

Dr Jowita Pustuł – radca prawny i doradca podatkowy współpracująca z Uniwersytetem Jagiellońskim,

Alicja Sarna – Partner MDDP i doradca podatkowy, Szef Zespołu Postępowań Podatkowych, Jest cenionym wykładowcą m. in. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i Akademii Leona Koźmińskiego,

Tomasz Michalik – Partner MDDP i doradca podatkowy, uznawany za najwybitniejszego specjalistę w zakresie podatku VAT na polskim rynku (Chamber’s Global, International Tax Review oraz The European Legal 500).

Oprócz tego, autorzy wszystkich zakwalifikowanych prac zostaną zaproszeni na wielką galę finałową w marcu 2020 r., podczas której odbędą się dyskusje panelowe z udziałem autorytetów świata podatkowego. Przewidujemy nagrodzenie trzech najlepszych prac magisterskich, gdzie nagrodą główną jest wycieczka do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu.

Laureaci konkursu otrzymają również:

  • nagrody rzeczowe,
  • vouchery na szkolenia,
  • przedruki fragmentów prac w prasie branżowej, w takich tytułach jak: „Przegląd Podatkowy”, „Przegląd Orzecznictwa Podatkowego” czy „Kazus Podatkowy”.

CO ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? JAK DOSTAĆ SIĘ NA SZCZYT?

Zgłoś swoją pracę magisterską do 3 listopada 2019 r., wysyłając ją drogą elektroniczną (w formacie PDF) na adres: konkurs@taxeverest.pl.

Niezależne grono jury wyłoni trzy najlepsze prace. Wszystkie zgłoszenia zostaną zanonimizowane – liczyć się będzie treść, a nie nazwisko autora.

Aby praca magisterska została zakwalifikowana musi spełniać następujące warunki:

  1. uzyskała ocenę bardzo dobrą,
  2. została obroniona w okresie od 1 października 2018 r. do 31 października 2019 r.

Do swojego zgłoszenia należy dołączyć skan dokumentu poświadczającego datę ukończenia studiów, uzyskaną ocenę pracy oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem (Regulamin i Oświadczenie znajdują się na stronie internetowej konkursu taxeverest.pl w sekcji „dokumenty do pobrania”).

Konkurs:

MDDP&OSF Tax Everest, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego.

Strona www:

www.taxeverest.pl

Czytany 2677 razy
Reklama:
Najnowsze