Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

Kancelaria Ożóg i Wspólnicy

Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

http://www.ozog.pl/

 

Kancelaria Ożóg i Wspólnicy działa na rynku usług doradztwa podatkowego od 2003 roku. Partnerem zarządzającym w kancelarii jest dr Irena Ożóg - doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem, przez kilkanaście lat odpowiedzialna za podatki dyrektor departamentu oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, autorka kilku książek i prawie dwustu artykułów o tematyce podatkowej, laureatka licznych nagród i wyróżnień, aktywna na różnych forach biznesowych i społecznych. Po zakończeniu pracy w administracji założyła sygnowaną własnym nazwiskiem kancelarię, notowaną w ścisłej czołówce kancelarii podatkowych. Partnerem w kancelarii jest Paweł Tomczykowski - doradca podatkowy z ponad 13-letnim doświadczeniem, które zdobył pracując w firmach o zasięgu międzynarodowym. Najlepszym potwierdzeniem jego dotychczasowych osiągnięć jest rekomendacja, jaką otrzymał w 2011 roku od Global Law Experts w kategorii "Tax", jako jedyny doradca podatkowy z Polski.

Jakie cenne wskazówki dr Irena Ożóg przekaże studentom, przyszłym doradcom podatkowym i radcom prawnym, którzy wezmą udział w tegorocznych Prawniczych Targach Praktyk i Pracy?

Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji to jedno z największych wyzwań dla absolwenta wyższej uczelni. Lojalność i uczciwość z kolei to obok przygotowania zawodowego wartości cenione przez pracodawcę równie wysoko, jak wiedza. Ambicja i określanie własnych celów zawodowych pomagają osiągnąć sukces. Formułując i realizując te cele warto kierować się. zasadą SMART: cel i działanie mają być Systematyczne, Mierzalne, Adekwatne, Realne
i Terminowe. Przestrzeganie tych kilku wytycznych pozwala na usystematyzowanie własnych działań oraz niezbaczanie z wytyczonej wcześniej drogi. Tego życzę wszystkim projektującym własną ścieżkę kariery.

Located in: Baza pracodawców
Reklama:
Najnowsze