Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Praktykant/ -ka

Nazwa Klienta: Hogan Lovells
Nr Ref.: RE
Województwo: woj. mazowieckie
Miejsce: Warszawa

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells poszukuje studentek i studentów IV i V roku prawa zainteresowanych odbyciem płatnych praktyk w departamencie Nieruchomości.


Wymagania:

  • student/ka IV/V roku studiów prawniczych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie tematyką nieruchomości – wiedza i doświadczenie w tym obszarze będzie atutem, nie jest to jednak warunek konieczny.

 

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z jedną z największych międzynarodowych kancelarii na świecie, regularnie klasyfikowaną i nagradzaną w rankingach,
  • współpracę na zasadzie umowy zlecenia,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju pod opieką doświadczonych prawników,

 

Jeśli chcesz stać się częścią biura Hogan Lovells Warszawa prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim na adres: praktyki@hoganlovells.com z dopiskiem RE.

Dodatkowo prosimy o przesłanie uzupełnionych formularzy znajdujących się na poniższej stronie: https://www.hoganlovells.com/en/global-careers/careers-in-poland/career-categories/students-and-graduates, na której znajduje się również informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

 

Hogan Lovells (Warszawa) LLP Spółka partnerska Oddział w Polsce; Plac Trzech Krzyży 10/14, 00‑499 Warszawa; T: +48 22 529 29 00; F: +48 22 529 29 01

Located in: Praktyki | Studenci
Reklama:
Najnowsze