Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
środa, 06 maj 2015 08:10

+ LIDER RYNKU PO RAZ KOLEJNY WZMACNIA PRAKTYKĘ Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

4. maja b.r. do grona Partnerów w BCSystems (Legal Recruitment & Business Advisory) dołączyła Martyna Galewicz. Martyna od 13 lat związana jest z branżą prawną. W ostatnich latach sprawowała funkcję dyrektora HR i Administracji w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych. Odpowiadała za: rekrutacje na stanowiska prawnicze i administracyjne, szkolenia, oceny okresowe pracowników, pozafinansowe systemy motywacyjne, a także obsługę w zakresie kadr (m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, praktyczne zastosowania kodeksu pracy, tworzenie regulaminów i procedur, optymalizację zatrudnienia, tworzenie siatki płac).

Rynek w branży prawnej jest bardzo dynamiczny. Oprócz standardowych rekrutacji wspomagamy naszych Klientów w strategicznym rozwoju ich biznesu. Wraz z rozwojem potrzebowalismy nowego Managera, a skoro rekrutujemy najlepszych, to zrekrutowaliśmy Martynę Galewicz. Jestem przekonana, iż nasi Klienci będą usatysfakcjonowani z jakości obsługi i będziemy mogli im zaproponować jeszcze więcej niż do tej pory.”– komentuje Ewelina Skocz, Managing Partner BCSystems.

Martyna Galewicz w BCSystems będzie odpowiedzialna za realizację projektów dla branży prawniczej oraz za relokacje kancelarii i wsparcie w otwieraniu nowych biur kancelarii na terenie Polski.

martyna galewicz

Martyna Galewicz - Partner
BCSystems Sp. z o.o

Czytany 3254 razy
Reklama:
Najnowsze