Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Konferencja naukowa "Formy współpracy jednostek samorządu terytorialnego w realizacji publicznego transportu zbiorowego"

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji naukowej poświęconej prawnym aspektom współdziałaniu samorządów w zapewnieniu publicznego transportu zbiorowego. Przewidziane referaty dotyczyć mają m.in. funkcjonowania związków międzygminnych i powiatowo-gminnych, porozumień województw w zakresie przewozów kolejowych czy dostępu do informacji publicznej.

Wydarzenie odbędzie się 21 października 2016 r. w Collegium Iuridicum Novum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w sali Auditorium Maximum. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10.00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych http://www.trampar.ayz.pl/wspolpracaptz/ oraz https://www.facebook.com/events/564350557076717/ .

Organizatorzy udzielą niezbędnych informacji pod adresem e-mail: konferencjaptz@gmail.com

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: piątek, 21 październik 2016
  • Miejsce wydarzenia: Poznań
K2_READED 1660 razy
Reklama:
Najnowsze