Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Targi Międzynarodowej Mobilności Studenckiej

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Chcesz studiować za granicą, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Interesują Cię praktyki i praca w obcym państwie, ale nie wiesz gdzie się wybrać? Wybierz się na Targi Mobilności Studenckiej i rozwiej swoje wątpliwości!

Rusz się na targi, by ruszyć w świat!

‼ Serdecznie zapraszamy na Targi Mobilności Studenckiej 2016 ‼

→ Czym są Targi?
To możliwość osobistego kontaktu z wystawcami z różnych stron świata, którzy zaprezentują swoją bogatą ofertę promującą mobilność studencką.

→ Do kogo Targi są skierowane?
Do studentów wszystkich krakowskich uczelni – nie tylko z UJ!

→ Kto nas odwiedzi?
Między innymi przedstawiciele takich krajów jak: USA, Niemcy, Hiszpania, Kanada, a nawet Australia.

→ Gdzie będziemy?
Znajdziecie nas w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w czwartek 24 listopada 2016 roku, w godzinach od 10:00 do 18:00.

→ Co dla Was przygotowaliśmy?
Na Targach zyskacie wiedzę na temat programów wymian studenckich, stypendiów zagranicznych, a także możliwości studiów poza granicami Polski. Czekają na Was także prezentacje i szkolenia, które rozwieją Wasze wątpliwości i pomogą w dokonaniu wyboru.

iii... KONKURSY !!!
Zachęcamy też do brania udziału w licznych konkursach , które będą regularnie pojawiać się na stronie naszego wydarzenia. Przewidziane są ciekawe nagrody, dlatego warto nas obserwować.

Skorzystaj z naszej oferty i postaw na swoją przyszłość! Biorąc udział w międzynarodowych przedsięwzięciach zdobywasz doświadczenie oraz możliwości rozwoju edukacyjnego i zawodowego, a co za tym idzie – zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie.

Do zobaczenia!

Organizatorzy: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Medialnym studentprawa.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 24 listopad 2016
  • Miejsce wydarzenia: Kraków
K2_READED 2059 razy
Reklama:
Najnowsze