Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 

Krajowa konferencja naukowa z zakresu Prawa Cywilnego Procesowego pt. Postępowanie cywilne u progu zmian

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Katedra Postępowania Cywilnego WPIA UKSW w Warszawie dnia 10 grudnia 2018 r. w godz. 8.00 – 15.00, zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w krajowej konferencji naukowej z zakresu Prawa Cywilnego Procesowego pt. Postępowanie cywilne u progu zmian.

Głównym przedmiotem rozważań planowanej konferencji jest analiza i ocena obowiązujących przepisów procedury cywilnej w zestawieniu z planowaną, tzw. dużą nowelizacją Kodeksu postępowania cywilnego. Projekt nowelizacji znajduje się w fazie opiniowania i choć nadal nie jest znana data jego uchwalania to niewątpliwie wartym odnotowania jest szereg zmian, jakie projekt ten wprowadza na grunt Kodeksu postępowania cywilnego, budząc przy tym wiele wątpliwości tak u przedstawicieli doktryny jak i judykatury.

Propozycje tematów wystąpień można zgłaszać do dnia 19 listopada 2018 r. na adres: s.kotas@uksw.edu.pl. Informacja o potwierdzeniu przyjęcia tematu zostanie przesłana do dnia 20 listopada 2018 r.

Szczegółowy plan konferencji zostanie ogłoszony dnia 20 listopada 2018 r.

Poniżej link do wydarzenia na poratlu społecznościowym:

https://www.facebook.com/events/191849268405441/

 

 

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 10 grudzień 2018
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1588 razy
Reklama:
Najnowsze