Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Wyszukaj na naszej stronie

 
 
poniedziałek, 12 grudzień 2011 00:11

II edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już w marcu !!! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jesteś studentem prawa? Absolwentem? Poszukujesz praktyk, stażu, pracy? Chcesz spotkać się z potencjalnymi pracodawcami? Chcesz uzyskać informacje na temat rekrutacji w branży prawnej? Chcesz uzyskać informacje na temat aktualnego rynku pracy w branży prawnej? Chcesz wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń, warsztatów, wykładów organizowanych specjalnie dla studentów i absolwentów prawa?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to ZAPRASZAMY!

Spotkaj się z rynkiem praktyk i pracy.

 

TERMIN:  20 - 21 MARCA  2012 r. 

                                 20 marca - godz. 10.00-17.00
                                 21 marca - godz. 10.00-15.00

MIEJSCE: sale BUW, tuż obok WPiA UW

UCZESTNICY:  studenci i absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UW, zaproszeni goście, przedstawiciele zawodów prawniczych, przedstawiciele firm zajmujących się zagadnieniami z dziedziny prawa

Targi praktyk i pracy dla studentów prawa organizowane są po raz pierwszy wspólnie przez dwie organizacje: firmę BCSystems Sp. z o.o., specjalizującą się w usługach dla branży prawnej oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytany 2969 razy
Reklama:
Najnowsze